10 aastat kvaliteetseid nõuandeid

11 juuli 2018

Täna, täpselt 10 aastat tagasi – 11. juulil 2008 – sai ametliku alguse Baker Tilly Baltics OÜ teekond. Selle lükkasid käima kolm asutajat Kaido Vetevoog, Kalle Kägi ja Sander Kallasmaa. Nagu enamik alguseid, oli esimene aasta põnev ja täis isetegemisrõõmu, et ettevõte üles ehitada. Kümne aasta jooksul on algselt vaid audiitorteenuseid ja maksunõustamist pakkuvast firmast sirgunud kümnekonna töötajaga omas valdkonnas kogenud tegija, kes pakub täna ka raamatupidamisteenuseid ning juriidilist ja finantsnõustamist. Selle on võimalikuks teinud meie töötajad, kliendid ja koostööpartnerid, kellega loodame tempokalt uude kümnendisse astuda.

Suur tänu teile!

Oktoobris liitus meiega 2 uut partnerit

Meil on hea meel, et lisaks klientide huvile meie teenuste vastu on Baker Tilly Baltics atraktiivne koostööpartner meie alal tegutsejatele. Oktoobris liitus meiega 2 uut partnerit. Eestis tuntud ja suurte kogemustega vandeaudiitor Taivo Epner ning pikaajalise kogemusega raamatupidamisteenuste valdkonna juhina Ursula Trallmann.

Taivo näol näeme võimalust kasvada ning pakkuda klientidele jätkuvalt kvaliteetset audiitorteenust. Ursula , kes on meiega koostööd teinud juba veidi üle aasta, on loonud toimiva BTB raamatupidamisteenust osutava teenusliini.

Anname sõna Taivole: “Mul on rõõm liituda Baker Tilly Balticsiga ja anda oma pikaajalise kogemusega panus ettevõtte arenguks ja kasvuks. Baker Tilly Balticsis on head spetsialistid, kellega näen head koostööd nii minu seniste kui ka uute klientide teenindamisel. Pean oluliseks ka rahvusvahelisse võrgustikku kuulumist, mille kaudu laieneb koostööpartnerite ring veelgi.”

Anname sõna ka Ursulale:“H.Hesse on öelnud, et iga tugev inimene saavutab eksimatult selle, mida tõeline tung tal otsida käsib. Nagu näha, siis aasta otsa on olnud mul tõeliselt suur tung luua Baker Tillyle oma raamatupidamisteenuseid pakkuv osakond. Tööpõld on suur ja lai, mis omakorda motiveerib veel rohkem pingutama ja arendama end. Häid mõtteid on palju, meeskond on toetav, seega tung on jätkuvalt suur, et luua/teostada.”

Baker Tilly Balticsi raamatupidamisteenuste juht Ursula Trallmann valiti ERK raamatupidamisteenuse toimkonna esimeheks

14. märtsil 2017 toimus Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) iga-aastane üldkoosolek, kus mitmete teemade hulgas oli ka ERK raamatupidamisteenuse toimkonna esimehe valimine. Valituks osutus Baker Tilly Balticsi raamatupidamisteenuste juht Ursula Trallmann, kes on ERK raamatupidamisteenuste toimkonna liige olnud juba 2016 sügisest. Samuti valiti ta ERK nõukoja liikmeks.

Õnnitleme Ursulat ning soovime edu nendes ametites!

Sander Kallasmaa valiti Raamatupidamise Toimkonna esimeheks

Meil on suur rõõm teada anda, et Baker Tilly Baltics partner, Sander Kallasmaa, on 2016. aasta novembrist Raamatupidamise Toimkonna esimees. Sander on olnud Raamatupidamise Toimkonna liige aastast 2013.

Uue Raamatupidamise Toimkonna koosseisu kinnitas valitsus oktoobris 2016. Seitsmeliikmelise toimkonna uude koosseisu kuuluvad ka eelmisse koosseisu kuulunud kuus liiget:

• Audiitorkogu esindajana vandeaudiitor Sander Kallasmaa,

• Eesti Raamatupidajate Kogu esindajana Anne Nuut,

• Finantsinspektsiooni regulatsioonide ja aruandluse divisjoni juht Helene Trušina,

• audiitorettevõtte PricewaterhouseCoopers juhatuse esimees Ago Vilu,

• arvestusala ekspert ja riigi pearaamatupidaja Juta Maar ning

• Tartu Ülikooli majandusarvestuse professor Toomas Haldma.

Eelmise koosseisuga võrreldes vahetus toimkonnas Eesti Kaubandus-Tööstuskoja esindaja, kelleks sai seni koda esindanud Tiina Mõisa asemel kaubanduskoja finantsdirektor Ene Rammo. Toimkonna liikmete volitused kehtivad kolm aastat.

Raamatupidamise Toimkonna uus koosseis valis oma esimesel koosolekul toimkonna esimeheks Sander Kallasmaa ning aseesimeheks Ago Vilu.

Jõudu ja jaksu Sandrile uues vastutusrikkas ametis!

Meie raamatupidamise osakond uueneb

Meil on heameel teatada, et oleme otsustanud luua innovaatilise raamatupidamisteenuste osakonna.

Alates septembrist on liitunud Baker Tilly Baltics tiimiga Ursula Trallmann, kes juhib ja vastutab parima raamatupidamisteenuse eest BTB-s.

Ursula omab ligi 20 aastast raamatupidamisteenuste kogemust ning viimased 13 aastat on ta panustanud Big4 kuuluvasse ettevõttesse. Ta omab kõrgeimat Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku (EQF) vanemraamatupidaja taset 6. Ta on teinud erinevaid raamatupidamisalaseid koolitusi ning töötanud ka raamatupidamisprogrammide õppejõuna. Samuti on ta tegev Eesti Raamatupidajate Kogu raamatupidamisteenuste toimkonnas. Lisaks innovatsiooni huvile on Ursula hobideks jooks ja rattasõit. Samuti tegeleb Ursula fotograafiaga ning on panustanud mittetulundusühingutesse Minu Unistuste Päev ja Jooksupartneri Jooks.

“Arvan, et oma suure raamatupidamisteenuste kogemuse pagasiga suudan luua lisaväärtust BTB-le, nende klientidele ja ka tulevastele klientidele. Minu tugevuseks räägib kindlasti hea programmide tundmine ja pidev huvi erinevate innovaatiliste lahenduste osas. Kindlasti saab BTB raamatupidamisteenustest heas mõttes ebatüüpiline raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte. Plaanid on suured ja ambitsioonikad.” sõnab Ursula.

Kaido Vetevoog suundus uutele ettevõtmistele

2014 sügisest lahkus Baker Tilly Baltics OÜ-st üks partneritest Kaido Vetevoog, et suunduda uutele ettevõtmistele. Soovime Kaidole edu tema uutes tegemistes ja täname teda suure panuse eest Baker Tilly Baltics asutamisse ja arengusse.