Ettevõttest

Järjest kiiremini muutuv keskkond tähendab, et ettevõttel tuleb olla paindlik ja kohanduda muutustega. Ka konservatiivne finantsarvestuse maailm on järjest rohkem muutuv, mis tähendab et reeglite teadmise kõrval on vajalik hea analüüsivõime.

Head audiitorit võib võrrelda hea advokaadiga, kes aitab klientidel keerukates olukordades lahendusi leida. Arvame, et audiitor peab lisaks finantsreeglite tundmisele olema ka hea nõuandja.

Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset teenust ettevõtlikule ja kasvavale ärile. Meie eesmärgiks on Eesti audiitor- ja nõustamisteenuste turul olla koostööpartner, kes pakub oma klientidele kõrge kvaliteediga ja personaalse lähenemisega teenust.

Baker Tilly Baltics on Eesti keskmise suurusega audiitorbüroo, mille partneriteks on neli vandeaudiitorit ja üks raamatupidaja. Audiitorbüroo kuulub rahvusvahelisse võrgustikku Baker Tilly International.

Teenindame oma kliente eesti, inglise, vene ja soome keeles.

Koos oma Läti ja Leedu partneritega pakume nii audiitor-, nõustamis- kui raamatupidamisteenuseid kõigis kolmes Balti riigis, teiste Baker Tilly võrgustiku ettevõtete kaudu aga terves maailmas.