Taivo Epner

Taivo Epner

Partner
taivo.epner@bakertilly.ee
Tel: +372 504 3173

» Tallinna kontor

Kogemus


Vandeaudiitor alates 1992. aastast ja avaliku sektori vandeaudiitor alates 2013. aastast. Audiitorkogu liige. Audiitori karjääri alustasin 1992. aastal rahvusvahelises audiitorfirmas KPMG Baltics, kus aastatel 1996-2015 olin partner. 2015. aastal asutasin omanimelise audiitorbüroo ja 2017. aastal liitusin Baker Tilly Baltics OÜ-ga, kus tegutsen vandeaudiitori ja partnerina.

Auditi kogemusi on erinevatest tööstusharudest, sh IT, kommunikatsioon ja meelelahutus, äriteenused, kinnisvara, ehitus, kaubandus, tootmine, pangandus, kindlustus, finantsinvesteeringud, avalik sektor. Lisaks auditite ja ülevaatuste läbiviimisele olen osalenud muudes kindlustandvate audiitorteenuste ning nõustamisteenuste projektides, sh ostueelsed analüüsid (due diligence).

Mind huvitavad valdkonnad


Mind köidab koostöö erinevate tegevusalade ettevõtetega, et läbi avatud suhtlemise tundma õppida nende äritegevuse üksikasju ning selle baasilt pakkuda ettevõtjale sõltumatut kõrvaltvaataja pilku ja aidata kaasa usaldusväärse finantsaruandluse saavutamisele. Eriti pakuvad huvi äriühenduste kajastamised aastaaruannetes ja konsolideeritud aruanded. Audiitorina soovin klientidele olla selliseks koostööpartneriks, kelle poole võib alati pöörduda mistahes finantsalastes küsimustes.

Varia


Mulle meeldib liikuda värskes õhus. Kuni maa on roheline, leiab mind vabal ajal mängimas maailma parimat mängu – golfi. Kui lumi maas ja golfiväljakud suletud, tegelen murdmaasuusatamisega ja elan raja ääres kaasa Eesti laskesuusatajatele.