Meie raamatupidamise osakond uueneb

Meil on heameel teatada, et oleme otsustanud luua innovaatilise raamatupidamisteenuste osakonna.

Alates septembrist on liitunud Baker Tilly Baltics tiimiga Ursula Trallmann, kes juhib ja vastutab parima raamatupidamisteenuse eest BTB-s.

Ursula omab ligi 20 aastast raamatupidamisteenuste kogemust ning viimased 13 aastat on ta panustanud Big4 kuuluvasse ettevõttesse. Ta omab kõrgeimat Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku (EQF) vanemraamatupidaja taset 6. Ta on teinud erinevaid raamatupidamisalaseid koolitusi ning töötanud ka raamatupidamisprogrammide õppejõuna. Samuti on ta tegev Eesti Raamatupidajate Kogu raamatupidamisteenuste toimkonnas. Lisaks innovatsiooni huvile on Ursula hobideks jooks ja rattasõit. Samuti tegeleb Ursula fotograafiaga ning on panustanud mittetulundusühingutesse Minu Unistuste Päev ja Jooksupartneri Jooks.

“Arvan, et oma suure raamatupidamisteenuste kogemuse pagasiga suudan luua lisaväärtust BTB-le, nende klientidele ja ka tulevastele klientidele. Minu tugevuseks räägib kindlasti hea programmide tundmine ja pidev huvi erinevate innovaatiliste lahenduste osas. Kindlasti saab BTB raamatupidamisteenustest heas mõttes ebatüüpiline raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte. Plaanid on suured ja ambitsioonikad.” sõnab Ursula.