Ursula Trallmann

Ursula Trallmann

Partner
ursula.trallmann@bakertilly.ee
Tel: +372 510 1855

» Tallinna kontor

Kogemus


Aastast 1997 tegutsenud raamatupidamisteenuste maastikul. Perioodil 2003-2016 töötas ta raamatupidamisteenuste juhina audiitorfirmas, mis kuulus maailmas nelja suurema hulka. Ursulal on kõrgeim Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku (EQF) vanemraamatupidaja tase 6 (tunnistus nr.105323).

Tal on kogemusi erinevates ärivaldkondades tegutsevate ettevõtete raamatupidamisega ning ta omab väga head ülevaadet nii Eesti heast raamatupidamistavast kui ka kohalikest maksuseadustest. Ta on tegelenud erinevate finantsprojektidega ning aidanud leida ning juurutada klientidel neile sobilikku raamatupidamissüsteemi.

Ta on töötanud raamatupidamisprogrammide õppejõuna ning teinud ka väiksemaid koolitusi. Samuti on ta Eesti Raamatupidajate Kogu liige ning ühtlasi juhib ta antud organisatsioonis Raamatupidamisteenuse Toimkonda.

Mind huvitavad valdkonnad


Iga klient on unikaalne ning mind köidabki see, et õppida tundma klienti: tema tegevusvaldkonda, juhtimissüsteemi ning erinevaid firmasiseseid protsesse ja kuidas see kõik haakub raamatupidamisega. Huvitab kõik, mis on seotud innovatsiooniga. Innovaatilisi lähenemisi üritan rakendada ka oma töös ning anda klientidele soovitusi, kuidas oma raamatupidamissüsteeme ning protsesse veel rohkem tõhustada.

Samuti olen võtnud oma südameasjaks, kuidas peaks Eestis olema reguleeritud raamatupidamisteenuste pakkumine ning antud töö kvaliteet.

Varia


Mõnus on olla pidevas liikumises. Sestap enamus mu vabast ajast möödub jooksurajal, ratta seljas, ujudes või lihtsalt matkates ning pildistades. Meeldib end proovile panna erinevates tegemistes ja ettevõtmistes. Taaskasutus on hingelähedane ning üritan alati leida ökonoomsemaid lahendusi. Ka siin pakub rahulolu ja meelerõõmu nutikate lahenduste leidmine ning eneseteostamine meisterdamisest.

Ka raamatud pole mulle võõrad ning armastan kõike, mis mu vaimu toidab ja mida võiks liigitada nimetuse alla – kunst.