Oktoobris liitus meiega 2 uut partnerit

Meil on hea meel, et lisaks klientide huvile meie teenuste vastu on Baker Tilly Baltics atraktiivne koostööpartner meie alal tegutsejatele. Oktoobris liitus meiega 2 uut partnerit. Eestis tuntud ja suurte kogemustega vandeaudiitor Taivo Epner ning pikaajalise kogemusega raamatupidamisteenuste valdkonna juhina Ursula Trallmann.

Taivo näol näeme võimalust kasvada ning pakkuda klientidele jätkuvalt kvaliteetset audiitorteenust. Ursula , kes on meiega koostööd teinud juba veidi üle aasta, on loonud toimiva BTB raamatupidamisteenust osutava teenusliini.

Anname sõna Taivole: “Mul on rõõm liituda Baker Tilly Balticsiga ja anda oma pikaajalise kogemusega panus ettevõtte arenguks ja kasvuks. Baker Tilly Balticsis on head spetsialistid, kellega näen head koostööd nii minu seniste kui ka uute klientide teenindamisel. Pean oluliseks ka rahvusvahelisse võrgustikku kuulumist, mille kaudu laieneb koostööpartnerite ring veelgi.”

Anname sõna ka Ursulale:“H.Hesse on öelnud, et iga tugev inimene saavutab eksimatult selle, mida tõeline tung tal otsida käsib. Nagu näha, siis aasta otsa on olnud mul tõeliselt suur tung luua Baker Tillyle oma raamatupidamisteenuseid pakkuv osakond. Tööpõld on suur ja lai, mis omakorda motiveerib veel rohkem pingutama ja arendama end. Häid mõtteid on palju, meeskond on toetav, seega tung on jätkuvalt suur, et luua/teostada.”